середа, 1 квітня 2015 р.

Захід "Родинне коло Вінниччини" (психологічна підтримка родин воїнів, загиблих в АТО)

«Родинне коло Вінниччини» — це цикл заходів в рамках Всеукраїнського проекту «Родинне коло» для психологічної підтримки та реабілітації членів родин, які втратили близьку людину в ході проведення АТО.
Керівник проекту – Вікторія Кочубей, практичний психолог, психотерапевт, член ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».
Регіональний координатор – Войчишина Леся, практичний психолог, викладач Вінницького ОІПОПП, член ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».
Від академії участь у роботі з дітьми та дорослими взяли: 
Києнко-Романюк Леся Анатоліївна, к. пед. наук, доцент, практичний психолог, доцент кафедри методології та управління освітою Вінницької академії неперервної освіти, Петрова Лариса Олександрівнаметодист-кореспондент кафедри методології та управління освітою Вінницької академії неперервної освіти, практичний психолог Вінницького міжшкільного навчально-виробничого центру – працювали з дітьми; 
Яцюк Марія Валеріївна, к. психол. наук, практичний психолог, доцент кафедри практичної психології та розвитку особистості, Войчишина Леся Володимирівна, практичний психолог, викладач кафедри психолого-педагогічної освіти та інновацій – працювали з дорослими.
Марія Яцюк про роботу з жінками: «Для мене було відкриттям, що бажання вдовами загиблих героев "бути мужніми" утримує їх на стадії "неприйняття загибелі рідної людини". Ресурс проявився у жіночності! Ось таким був наш досвід "Родинного кола Вінниччини"».

Києнко-Романюк Леся про роботу з дітьми: «Діти – наше сучасне і наше майбутнє. Вони наповнюють сенсом наше життя. І важливо, щоб їхнє життя також було наповнене сенсом і мало перспективи успіху, розвитку, зростання. Вони відкрили для себе, що після зими завжди наступає весна – природі на Землі притаманна циклічність. Діти у грі та через гру відкрили себе до активного життя».

Немає коментарів:

Дописати коментар